UDANA WIGILIA ZAWODNIKÓW DRUŻYNY ROCZNIKA 2006!

W dniu 17 grudnia br. o godzinie 17.00 odbyło się Spotkanie Świąteczne Drużyny Rocznika 2006, na którym podsumowano zakończony sezon piłkarski oraz w sympatycznej atmosferze spędzono wspólnie czas przy grze w kręgle. W spotkaniu oprócz Zawodników i Sztabu Trenerskiego wzięła również udział Pani Edyta, jak to mówią chłopcy "od fitnessu".

Na zakończenie Nasi Zawodnicy otrzymali świąteczne upominki w postaci ortalionów treningowych (oczywiście w barwach klubowych Zawiszy).

Nasze spotkanie nie odbyłoby się dzięki uprzejmości i gościnności Olimpic Bowling Center będącego organizatorem dzisiejszej imprezy. Równie gorące podziękowania należą się Sponsorom, którzy ufundowali ortaliony dla Naszych Zawodników, czyli Piekarni "Szymański" z Bydgoszczy i Aptece "Lawenda" z Osielska. DZIĘKUJEMY!

Jednocześnie korzystając z okazji składamy Najserdeczniejsze Bożonarodzeniowe i Noworoczne Życzenia Naszym Kibicom i Sympatykom!

A do treningów wracamy na początku stycznia o czym będziemy informować szczegółowo w najbliższym czasie!