PRZEGRYWAMY SPARING Z JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ!

W niedzielę 10 lutego br. rozegraliśmy mecz sparingowy, a Naszym przeciwnikiem była drużyna rocznika 2005 Juventus Academy Bydgoszcz. Mecz był rozgrywany w konwencji trampkarza i był to dla Naszej Drużyny pierwszy mecz gdzie na pełnowymiarowym boisku występuje 11 zawodników. Mecz zakończył się wynikiem 6-0 dla Naszych starszych kolegów z Juventus Academy Bydgoszcz. W zderzeniu z nową boiskową rzeczywistością gra Naszych Młodych Rycerzy nie wyglądała dobrze przy braku pełnego zaangażowania i determinacji wszystkich zawodników. Tym samym jeszcze ogrom pracy, aby uzyskać wysoką formę przed nadchodzącym sezonem ligowym w I-szej Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego. Wierzymy jednak, że w wyniku ciężkiej pracy i pełnego zaangażowania na treningach, forma Naszej Drużyny wróci do wysokiego poziomu, pozwalającego na wyrównaną rywalizację w nadchodzącym sezonie ligowym w lidze młodzika, a wybiegając dalej w przód w przyszłej lidze trampkarza, gdzie gra na pełnowymiarowym boisku i w 11 zawodników stanie się piłkarską normą i rzeczywistością.