PRZEGRANA W SPARINGU Z GWIAZDĄ BYDGOSZCZ!

W niedzielę 17 lutego br. rozegraliśmy mecz sparingowy, a Naszym przeciwnikiem była tym razem drużyna Gwiazdy Bydgoszcz z którą będziemy na wiosnę rywalizować w ramach I-szej Wojewódzkiej Ligii Młodzika Starszego. Nasza Drużyna przystąpiła do rywalizacji w okrojonym składzie pod nieobecność sześciu chorych zawodników i tym razem pomimo wyrównanej gry, ale błędach własnych musieliśmy uznać wyższość rywala, a mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla drużyny Gwiazdy Bydgoszcz. Niemniej jednak rozegrany mecz dał Trenerowi możliwość przetestowanie zarówno gry Naszych Młodych Rycerzy oraz Zawodników Testowanych na różnych pozycjach na boisku, jak również wprowadzenia nowych założeń taktycznych, co powinno przynieść wymierne korzyści podczas nadchodzących zmagań ligowych. Pomimo przegranej Nasza Drużyna motywuje się przed kolejnymi meczami sparingowymi, które zostaną rozegrane w nadchodzącym tygodniu, gdzie Naszymi przeciwnikami będą drużyny Gedanii Gdańsk oraz Rodła Kwidzyn.