Obóz

ZGRUPOWANIE DRUŻYN ZAWISZY BYDGOSZCZ W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO SEZONU „Jesień 2018/2019”

Zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza informuje, że w uzgodnieniu z trenerami drużyn Zawiszy Bydgoszcz rocznik 2004, 2005, 2006, 2007, podjął decyzję o organizacji zgrupowania sportowego, który rozpocznie przygotowanie do sezonu „ jesień 2018/2019”.

Mając na uwadze kategorie i klasy rozgrywkowe, w których będą rozgrywać mecze wymienione drużyny naszego Klubu zadecydowano o wyjeździe drużyn na zgrupowanie do Nieborowa (woj. łódzkie),w terminie 29.07.2018 r. – 4.08.2018 r.

Miejscem pobytu naszych drużyn będzie Hotel Rozdroże ***Link Hotel

Nasi piłkarze, w ramach pakietu obozowego, będą mogli korzystać z terenu i obiektów rekreacyjnych hotelu jak i obiektów sportowych, w tym płyty głównej stadionu „Orła Nieborów”.

Hotel Rozdroże w Nieborowie dysponuje własnymi terenami rekreacyjnym i lasem. Teren ten umożliwia prowadzenia zajęć treningowych o różnym stopniu intensywności.

Na terenie 3 hektarowego ogrodu znajduje się część rekreacyjno-wypoczynkowa, w której skład wchodzą m.in. boiska do siatkówki i piłki plażowej.W należącym do hotelu lesie wytyczone są trasy do biegania i trasy rowerowe, o różnej długości i stopniu trudności. Hotel dysponuje siłownią i salami do prezentacji medialnych.

Treningi piłkarskie odbywać się będą na płycie stadionu w Nieborowie.

Nasze drużyny będą miały możliwość korzystania z obiektu przez 6 godz. dziennie.

Ponadto do dyspozycji pozostanie również płyta boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Hotel Rozdroże zapewnia również w pakiecie możliwość transportu w trakcie zgrupowania, tym samym w grę wchodzi wyjazd na dodatkową wycieczkę, sparing, itp.

Koszt wyjazdu wynosi: 790,00 zł.

Sposób zapłaty – przelew na rachunek bankowy klubu:

Bank PKO BP S.A.

nr r-ku 72 1020 1462 0000 7502 0103 0501

tytuł wpłaty: imię nazwisko uczestnika, rocznik, z dopiskiem „obóz w Nieborowie”,

ostateczny termin zapłaty: 10.06.2018 r. (możliwość zapłaty w 2 ratach – 400,00 zł i 390 zł)

ostateczny termin dostarczenia kart kwalifikacyjnych: 22.06.2018 r.

Informujemy że karty kwalifikacyjne do wypełnienia zostaną dostarczone trenerom lub kierownikom drużyn. Trenerzy poszczególnych drużyn we własnym zakresie wytypują piłkarzy powołanych na zgrupowanie.