INFORMACJE ORGANIZACYJNE DRUŻYNY!

1. W imieniu Zarządu SP Zawisza Bydgoszcz, zapraszamy wszystkich Zawodników Naszego Rocznika na Wigilię Klubową, która odbędzie się 10 grudnia br. o godzinie 18:00 w Restauracji Zawisza (Gdańska 163). Na Wigilii obowiązują barwy Klubowe, więc Zawodnicy przychodzą ubrani w stroje klubowe.

2. Informujemy, że istnieje możliwość zakupienia dresów klubowych, a w tej kwestii prosimy o bezpośredni kontakt z Kierownikiem Drużyny Seniorów (nr tel. 507 443 158).

3.  Informujemy, że 15 grudnia Nasza Drużyna weźmie udział w turnieju halowym Dąb Potulice Cup 2018. Lista powołanych zawodników zostanie przedstawiona w terminie późniejszym, biorąc pod uwagę obecność oraz zaangażowanie na treningach, jak również aktualną formę.

4. Informujemy, że w okresie ferii zimowych treningi będą odbywały się w pierwszym tygodniu ferii, natomiast w drugim tygodniu kwestia ta pozostaje do ustalenia.